Bayern Minhen na Allianz Areni pobijedio Leverkusen sa 3:1

Bayern Minhen je na otvaranju Bundeslige na svojoj "Allianz Areni" pobijedio Bayer iz Leverkusena rezultatom 3:1

Bedrudin Brljavac  | 19.08.2017 - Update : 19.08.2017
Bayern Minhen na Allianz Areni pobijedio Leverkusen sa 3:1 Fotoreporter: Christian Kolbert - Anadolu Agency

Minhen

MINHEN (AA) - Bayern Minhen je na otvaranju Bundeslige, na svojoj "Allianz Areni" pobijedio Bayer iz Leverkusena rezultatom 3:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Domaćin je poveo već u 9. minuti golom Sulea, nakon odličnog centaršuta Rudyja.

Bayern je povećao prednost u 19. minuti preko Tolissoa, na asistenciju Vidala.

Ekipa Carla Ancelottija je u 53. minuti povela sa visokih 3:0, a strijelac je bio Lewandowski iz penala.

Leverkusen je do kraja samo uspio ublažiti poraz, i to golom Mehmedija u 65. minuti za konačnih 3:1.

Ovo je ujedno bila i prva utakmica u novoj sezoni Bundeslige.