U bh. taboru zadovoljni pobjedom nad Gibraltarom: "Zmajevi" noćas briljirali

Sve zasluge Bosni i Hercegovini, večeras ste briljirali, rekao je selektor Gibraltara Jeff Wood

Haris Badzic  | 25.03.2017 - Update : 25.03.2017
U bh. taboru zadovoljni pobjedom nad Gibraltarom: "Zmajevi" noćas briljirali Na fotorafiji: Jeff Wood, selektor Gibraltara

Zenica

ZENICA (AA) – Nogometna selekcija Bosne i Hercegovine savladala je večeras u okviru petog kola Grupe „H“ selekciju Gibraltara rezultatom 5:0, a na konferenciji za medije održanoj nakon susreta, član stručnog štaba BiH koji je vodio ekipu sa klupe Dragan Perić rekao je kako su ova tri boda pomogla u približavanju cilju, odnosno odlasku na Svjetsko prvenstvo, javlja Anadolu Agency (AA).

Jeff Wood, selektor Gibraltara, nakon poraza rekao je kako su igrači Gibraltara imali priliku da u prvom poluvremenu i ograniče bosanskohercegovačke igrače.

„Mislim da, kao što smo i jučer rekli, imate jake igrače. U prvom poluvremenu smo vam mogli i stvarati probleme, ali nakon prvog poluvremena su stvari izmakle kontroli i bilo je razočaravajuće otići na poluvrijeme sa golom. Sve zasluge Bosni i Hercegovini, večeras ste briljirali“, rekao je Wood.

Dragan Perić rekao je kako je susret odrađen u potpunosti prema zamisli selektora Mehmeda Baždarevića.