FA neće kazniti Josea Mourinha

Alma Dekovic  | 25.09.2017 - Update : 26.09.2017
FA neće kazniti Josea Mourinha Foto: Arhiv AA

London

LONDON (AA) - Engleski fudbalski savez (FA) odlučio je da neće kazniti menadžera Manchester Uniteda Josea Mourihna, nakon što je u subotu isključen na gostovanju kod Southamptona, prenosi Anadolu Agency (AA).

U posljednjoj minuti sudijske nadoknade Mourinho je na trenutak ušao u teren za igru zbog čega ga je glavni sudija Craig Pawsona isključio.

Portugalac se se nakon utakmice koja je završena pobjedom Uniteda (1:0) nije žalio na odluku.

Nakon analize sudijskog izvještaja, FA je odlučila da ne kazni Mourihna.

Disciplinska komisija FA je prošle sezone u dva navrata Mourinhu izrekla zabranu vođenja ekipe na jednoj utakmici, podsjeća BBC.