Slavlje u Mostaru: Zrinjski obranio titulu prvaka BiH

Spektakl na stadionu pod Bijelim brijegom pratilo je desetak tisuća navijača uživo

Gordana Šimovic  | 28.05.2017 - Update : 29.05.2017
Slavlje u Mostaru: Zrinjski obranio titulu prvaka BiH Fotoreporter: Zeljko Milicevic - Anadolu Agency

Mostar
MOSTAR (AA) - U Mostaru je slavlje nakon što je Zrinjski obranio titulu državnog prvaka i po peti put postao nogometni šampion Bosne i Hercegovine, javlja Anadolu Agency (AA).

Plemići Blaža Sliškovića, maksimalno su ispoštovali njegovu izjavu da je ova utakmica 'lava i miša', te pokazali pravi nogomet na stadionu pod Bijelim brijegom. U posljednjem kolu Lige za prvaka Zrinjski je deklasirao tuzlansku Slobodu sa 3.0.

Već na kraju prvog poluvremena Mostarci su slavili prednost 2:0. golovima Nemanje Bilbije koji je prvi pogodak postigao u 11-toj, a drugi u 42-oj minuti, a na tribinama se orila slavljenička pjesma 'Zrinjksi je šampion'.

Nakon trijunfalnog prvog poluvremena, samo nakon 14 minuta igre u drugom poluvremenu ponovno je mrežu tuzlanske Slobode zatresla lopta. U 59- oj minuti Jasmin Mešanović zabio je treći gol, i time je već bilo jasno da Mostarci slave titulu prvaka.

Spektakl na stadionu pod Bijelim brijegom pratilo je desetak tisuća navijača uživo, a nogometni spektal putem izravni medijskih prijenosa ovaj spektakl bez sumnje je pratio milijunski auditorij.

Plemići Blaža Sliškovića slave, slave navijači, Mostar je na nogama, a svečano uručenje pehara održat će se večeras u 21 sat.

Slišković je imao i zanimljivu usporedbu borbe za naslov u završnici prvenstva, uvjeren u obranu titule prvaka BiH.

"Kada u borbi protiv lavova izađeš kao pobjednik, a ti običan miš, onda ti je sve to još draže“, kazao je Slišković uočio odigravanja ove utakmice. Na internet stranici Anadolu Agency (AA) objavljen je samo dio sadržaja vijesti koje su putem našeg Sistema protoka vijesti (HAS) dostupne korisnicima. Molimo da nas kontaktirate za pretplatu.