ballina/ faqja kryesore > bota

bota Të Tjera Lajmet

Fatah dhe organizata të tjera çlirimtare iu bënë thirrje qytetarëve në Bregun Perëndimor që të solidarizohen me të burgosurit palestinezë në burgjet izraelite të cilët javën e kaluar filluan grevë të përgjithshme urie