ballina/ faqja kryesore > jeta

jeta Të Tjera Lajmet

Gjashtë vjeçari Muhammed Amut, i cili ka humbur të dy këmbët dhe babanë e tij gjatë një sulmi me bombë të regjimit sirian, ëndërron të shërohet dhe të luaj sërish futboll me protezat e tij

Bava tha se lajmëroi kujdestarin e Moreno-s duke i kumtuar se gruaja ka ndërruar jetë të shtunën pasdite teksa rrinte në kolltuk në shtëpinë e saj në Verbani, qytet në liqenin Maggiore