ballina/ faqja kryesore > sport

sport Të Tjera Lajmet

Drejtori i klubit Sigal Prishtina dhe ish-basketbollisti i KB Prishtinës, Florian Miftari, gjatë konferencës tha se ekipi është i kompletuar dhe gjithçka është gati për ndeshjen e nesërme kundër ekipit bjellorus "Tsmoki-Minsk"

Në turneun tradicional të mundjes i cili fillon në Studeniçan të Shkupit ditën e nesërme, 17 shtator, marrin pjesë rreth 100 mundës nga shtete të ndrysme, siç janë Maqedonia, Shqipëria, Kosova, Turqia, Bullgaria dhe Greqia

"Ende para nesh është një rrugë e gjatë, shkojmë ndeshje pas ndeshje. Njëherë duhet të kalojmë me sukses fazën e grupeve. Sigurisht se duam të fitojmë turneun", tha Ronaldo