Bora zbardh Sulltanahmetin, perlën e Stambollit në Bosfor
Bora ka zbardhur Sulltanahmetin, lagjen atraktive të Stambollit dhe njërën nga pjesët më të vjetra të qytetit në Bosfor, shkruan Anadolu Agency (AA). ( Lokman Akkaya - Anadolu Agency )
08.01.2017 Lokman Akkaya
1 / 8