Sayed Khodaberdi Sadat
11. septembar 2018.•Ažuriranje: 11. septembar 2018.
KABUL (AA) - Najmanje 19 ooba je poginulo u samobilačkom napadu u istočnoj afganistanskoj pokrajini Nangarhar, javlja Anadolu Agency (AA).
Glasnogovornik Ureda guvernera Nangarhara Ataullah Hogyani za AA je potvrdio kako je jedna osoba ušla među demnostrante u regiji Dehkai, u Nangarharu, te se raznijela eksplozivnom napravom na sebi.
Hogyani je također, kazao kako je u samoubilačkom napadu poginulo 19, a povrijeđeno najmanje 57 osoba.
Niko još uvijek nije preuzeo odgovornost za napad.