UEFA Liga prvaka: Pobjede Barcelone i Salzburga

Barcelona je slavila s 1:0, a Salzburg s 3:1

Aldijana Hadzic  | 20.10.2021 - Update : 21.10.2021
UEFA Liga prvaka: Pobjede Barcelone i Salzburga Foto: ADRIA PUIG - Anadolu Agency

Sarajevo

Fudbaleri Barcelone u trećem kolu grupe ”E”, UEFA Lige prvaka savladali su minimalnim rezultatom ekipu Dynamo Kijeva, javlja Anadolu Agency (AA).

U trećem kolu takmičenja UEFA Lige prvaka odigrani su fudbalski susreti u grupama ”E” i ”G”.

U grupi ”E” Barcelona je igrala protiv Dynamo Kijeva, a utakmica je završena rezultatom 1:0.

Gerard Pique je u 30. minuti bio strijelac jedinog kola za katalonski klub.

U grupi ”G“ odigran je susret između FC Salzburga i Wolfsburga.

Karim Adeyemi bio je strijelac za Salzburg u 3. minuti, a Lukas Nmecha izjednačio u 15.

Noah Okafor je postigao pogodak za Salzburg u 65. minuti. Isti igrač je povećao na konačnih 3:1 u 77. minuti.

Na internet stranici Anadolu Agency (AA) objavljen je samo dio sadržaja vijesti koje su putem našeg Sistema protoka vijesti (HAS) dostupne korisnicima. Molimo da nas kontaktirate za pretplatu.